Loop gewoon bij ons binnen

Trainingen

meer weten over plannen en organiseren
of hoe hou je meer tijd over naast je studie?

Welk talent heb jij?

Vragen mag maar iets aanbieden kan natuurlijk ook!

Stel hier je vraag!

Onze studenten zitten klaar voor jou….

Team Den Haag

Arfa
Student
Arfa@plusstudent.nl
Furkan
Student
Furkan@plusstudent.nl
Kevin Rumai
Student
Kevin@plusstudent.nl
Malika
Student
Sarah@plusstudent.nl
Evelyn
Student
Evelyn@plusstudent.nl
Archana
Student
Archana@plusstudent.nl
Arianne Bakenes
Coördinator
arianne@pluscoach.nu

Team Leiden

Mascha
Student
Mascha@plusstudent.nl
Viviana
Student
Viviana@plusstudent.nl
Jeffrey
Student
Jeffrey@plusstudent.nl
Roos
Student
Roos@plusstudent.nl
Rosa
Student
Rosa@plusstudent.nl
Bo
Student
Bo@plusstudent.nl
Donny
Student
Donny@plusstudent.nl
Jantine
Student
Jantine@plusstudent.nl
Sharon
Student
Sharon@plusstudent.nl
Asmae
Student
Asmae@plusstudent.nl
Afnan
Student
Afnan
Mirte
Coördinator
Mirte@plusgroep.org

Onze onderzoekers

Carla
Student onderzoeker
Carla@plusstudent.nl

Wat bieden we nog meer